Jubilee AceKryptowaluty

Jubilee Ace – 340% po 7 miesiącach działania

Czas na kolejne podsumowanie działań na platformie Jubilee Ace. Jakiś czas mnie tu nie było, ale wracam do was z kolejnym podsumowaniem poczynań na platformie JA. Dostaję od was sporo zapytań czy biznes jeszcze działa i jak to dokładnie wygląda – owszem – działa bardzo dobrze i cały czas się rozwija.

Minął właśnie 7 miesiąc działań na platformie.

Jeśli nie widziałeś poprzedniego wpisu – podsumowania po 3 miesiącach działań – zerknij koniecznie TUTAJ

Dla przypomnienia – Start działań – 29.11.19 z pakietem 1000$

Tak jak pisałem w poprzednim wpisie – plan był taki, aby uruchomić drugie konto – dzięki czemu podwoić swoje zarobki. Oczywiście tak właśnie zrobiłem. Obecnie pracuje dla mnie na pierwszym koncie 1000$ oraz na drugim koncie 1400$, więc w sumie 2400$. Licząc bardzo ogólnie 2400$ x 7% = 168$ miesięcznie tylko ze swoich środków

Zarobki z kampanii

Korzystałem głównie z kampanii Crypto (ze względu na taką a nie inną sytuację na świecie kampanie sportowe były zawieszone) Nie wrzucam wszystkiego – jest już tego za dużo. Poniżej przykładowe kampanie krypto z ostatnich 2 miesięcy.

Kampanie krypto na których zarabiamy. Na czerwono zarobki z danej kampanii.

Zarobki z kampanii zakończonych. Konto 1 – 392.44$ oraz konto 2 – 170.05$. Dając w sumie 562,49$

Konto 1 – 392.44$ zarobku z kampanii
Konto 2 – 170.05$ zarobku z kampanii

Zespół

Mój zespół posiada w sumie 40 100 $, rozłożone jest to na prawą, lewą nogę, dzięki czemu korzystam dodatkowo z bonusów jakie daje plan marketingowy. Więcej o planie marketingowym mówię w prezentacji, którą znajdziesz TUTAJ

Zespół lewa/prawa

Ok 2842,42$ – to zarobki z budowy zespołu (bonus bezpośredni, premia dodatkowa, premia z arbitrażu, bonus binarny itd)

Podsumowanie po 7 miesiącach

Całościowo jest to ok 3404,91$ po 7 miesiącach działań na platformie z początkowego 1000$ z którego startowałem (ponad 340% w 7 miesięcy) – przy czym pracuje dla mnie nadal 2400$ i pracująca kwota ciągle się zwiększa.

Wypłaty

Zleciłem już 2 wypłaty z platformy – łącznie na ponad 1000$ więc jak widzisz przewyższają już one moją kwotę wkładu. Tak jak w każdym biznesie dużą dźwignię daje budowa zespołu – co znacznie przyspieszyło działania.

Czy było warto?

Myślę, że widać po wynikach, że zdecydowanie tak. Tylko ze swoich środków pracuje dla mnie ok 2400$ co przy wyliczeniach 7% miesięcznie daje ok 168$ miesięcznie = ok 670 zł na miesiąc (co jest całkiem przyzwoitym dodatkowym zarobkiem jak na 3 minuty pracy 4 razy w miesiącu) Dodatkowo bonusy z budowy zespołu i składa się całkiem przyzwoita suma na koniec miesiąca.

Co dalej?

Dalszy plan działania to kolejne konto oraz dojście do 3000$ pracujących na jednym z kont.

Na ten moment tak to wygląda. Mam nadzieję, że wyjaśniłem jak można rozwijać swój biznes i dlaczego warto. Chciałem jeszcze podkreślić, że mój zespół to nie dziesiątki czy setki osób, a obecnie 3 aktywnych partnerów (którzy zrozumieli jak działa platforma i również rozwijają swój biznes na kilku kontach, mają już znacznie większe konta ode mnie).

W razie pytań – zapraszam do kontaktu – kontakt@futurebiznes.pl

Jeśli jeszcze z nami nie działasz, zapraszam do zapoznania się z prezentacją TUTAJ i zobacz czy może ten temat jest również dla Ciebie.