Dochód pasywnyJubilee AceKryptowaluty

Jubilee Ace – Zarabiaj na arbitrażu

Czym jest Jubilee Ace i dlaczego warto zastanowić się nad tym projektem ?

Jubilee Ace jest globalną platformą arbitrażową. Jubilee Ace Limited została założona w zeszłym roku z opłaconym kapitałem w wysokości 50 mln $. Firma zajmuje się analizą danych specjalizując się w możliwościach arbitrażowych działając na całym świecie.

Firma rozpoczynała od tradycyjnego arbitrażu działając na rynkach towarów, dodając w ostatnim czasie arbitraż kryptowalut oraz arbitraż sportowy.

W uproszczeniu arbitraż jest to szukanie okazji na rynkach – tak aby wygenerować zysk na różnicach cen na danych rynkach. Wyjaśnię to dokładniej na przykładzie w dalszej części wpisu.

AQUA – Zautomatyzowany system arbitrażowy

Produktem Firmy jest Bot do arbitrażu zwany AQUA – jest to oprogramowanie, które szuka okazji do arbitrażu – tak aby wyjść z transakcji z zyskiem.

Nie martw się! Nie musisz znać się na arbitrażu, bot wykonuje działania za Ciebie – a całe działanie na platformie to dosłownie kilka minut dziennie.

 • bot pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • rozmieszczony jest na całym świecie – aby skanować najlepsze okazje arbitrażowe
 • system o wysokiej wydajności i niskim ryzyku
 • 100% zautomatyzowany obrót

Przykład jak działa bot Aqua

Bot działa na trójkach walutowych. Analizuje ceny – tak aby wykonać ruch poprzez te pary i wrócić do USD z zyskiem – wykonując ruch od USD (od którego zaczyna) idąc przez EUR, do SGD i znów do USD. Po przejściu przez te 3 pary – ma wrócić do USD z zyskiem, jeśli nie widzi zysku w tą stronę – idzie w drugą stronę – czyli od USD – SGD – EUR – znów do USD. Jeśli znajdzie w którąś ze stron zysk – wchodzi w taką transakcję i realizuje zysk. Na tym przykładzie 2 USD (2%)

Jak działa bot Aqua na trójkach walutowych

Kolejnym przykładem jest już konkretna transakcja z bota Aqua

Jak widać na screenie opłata giełdy za te transakcje to 0,3, a zysk na czysto to 0,32 %

Jak działa bot Aqua na kryptowalutach (screen z bota) poniżej orderbook z Binance (giełdy kryptowalut)

Bot działa również na rynkach sportowych – co jest już mocno rozwinięte – kilkuset bukmacherów na całym świecie – co daje ponad 1700 możliwości zarobkowych tygodniowo – z ROI do 8% na grę.

Jak to działa ? W uproszczeniu – bot poszukuje takich zdarzeń sportowych gdzie różnica stawek u różnych bukmacherów jest tak dobra – abyśmy mogli postawić sprzecznie zdarzenia i wyjść z zyskiem. Poniżej przykład – na takim działaniu bot jest w stanie zarobić w tym przypadku – 1,4%

Przykład zakładu bukmacherskiego i 1,4% zysku z takiego działania

Bot działa również na surowcach – poniżej przykład

Bot gra na sprzeczne transakcje na przeciwne do siebie surowce – czyli np szortuje srebro i gra na long na złocie. Krzyżuje te transakcje aby osiągnąć zysk – jak widzisz srebro jest stratne 0,2% ale złoto zyskowne 0,5% – tak więc profit – 0,3%

Przykład działania bota na surowcach

Podczas Eventów firma pokazuje live trading również na surowcach – bezpośrednio na giełdzie – co również świadczy o transparentności projektu.

Audyt PWC

Jak widzisz poniżej Firma była audytowana przez PWC – udostępniła informacje jak to wszystko działało i jakie były zyski w danych miesiącach – kwiecień 37%, maj 42%, czerwiec 39% – są to zyski z kapitału który działał w arbitrażu.

Nie są to procenty z kosmosu (po kilkaset procent) a wszystkie zyski jesteśmy w stanie sprawdzić czy to na giełdach, czy zakładach sportowych – co gwarantuje realność produktu i prawdziwe potwierdzone zyski.

Audyt PWC Firmy Jubilee Ace

Dlaczego twierdzę, że warto zainteresować się tym projektem ? Co przekonuje mnie do tego tematu i myślę, że jest on przyszłościowy i transparentny?

 • Ograniczona ilość arbitraży (tak więc są ograniczenia – jeśli firma i zarobki nie byłyby realne – nie było by takich limitów)
 • Zewnętrzne API podpinane bezpośrednio na konto giełdowe (Użytkownik może zarządzać środkami) – produkt ten jest dostępny dla osób z większym kapitałem, będzie dostępny w przyszłym roku dla wszystkich. To jest prawdziwa petarda! Wychodzimy poza platformę – sami zarządzając swoimi środkami.
 • Limit dzienny obrotu Joublee Ace na giełdach Binance i Houbi Global – 2 mln $, gdzie obroty dzienne tych obu giełd w sumie to 2 mln $ (tak więc są ograniczenia – jeśli firma i zarobki nie byłyby realne – nie było by takich limitów)
 • Wgląd do działania bota – na żywo – co daje ogromną transparentność projektu
 • Realny produkt, z którego korzystamy
 • Możliwość sprawdzenia zdarzeń bukmacherskich czy nawet orderbook-ów z giełdy na żywo (sprawdzenie realności transakcji) i pracy bota
 • Spinający się plan marketingowy (tylko bezpośrednie polecenia + binarka) a nie 10 poziomów czy więcej jak w innych biznesach
 • Kontakt z Firmą i opiekunami zespołów
 • Poważni Inwestorzy i Liderzy – nie wchodzący w biznesy na kilka miesięcy, a szukający stabilnych przyszłościowych tematów
 • Eventy – na których bot podpinany był na prywatne konta użytkowników na giełdę – gdzie wykonywał realne transakcje na żywo
 • Audyty Firmy przez zewnętrznych, niezależnych audytorów – dzięki czemu wiemy ile Firma zarabia, jak kształtują się ich zyski i czy realnie są w stanie się z nami dzielić danymi procentami

Patrząc na ten projekt – naprawdę mam poczucie i nadzieję, że będziemy mogli zatrzymać się przy tym temacie nie tylko na miesiące ale i na lata.

Jeśli zainteresował Cię temat – odezwij się do mnie na kontakt@futurebiznes.pl – a wyjaśnię Ci informacje jak możesz zarabiać wykorzystując tę możliwość!

Instrukcje jak zarejestrować darmowe konto na platformie Jubilee Ace znajdziesz TUTAJ