Omega Best – Prezentacja

Zarabiaj bez konieczności polecania w Omega Best 

Nowość na rynku! 

Do 30% w 6 miesięcy lub 70% w 12 miesięcy bez polecania (dużo więcej reinwestując) 

do 25% ze struktury

Kliknij poniżej aby zająć już miejsce nawet jeśli nie wiesz jeszcze czy zdecydujesz się na działanie (każda kolejna rejestracja wpada do Ciebie) więc im szybciej to zrobisz tym większy zespół będziesz mieć.

Może okazać się, że założysz sobie darmowe konto, po czym zalogujesz się po tygodniu czy miesiącu a na Twoim koncie będzie 100 poleconych… Czas ma znaczenie! 

W naszym zespole jest już ponad 900 osób – i każdego dnia rejestrują się dzisiątki kolejnych osób

UWAGA!
Rejestracja trwa 2 minuty i jest darmowa

Aby móc się zarejestrować skorzystaj z bezpiecznego połączenia VPN – Jak je skonfigurować znajdziesz >>TUTAJ<< 

 (po 4.02 mamy już opcję rejestracji z Polski – więc możesz wybrać Polska – przy rejestracji) 

Omega Best – Kto stoi za projektem ?

Co ważne projekt ten tworzą bardzo doświadczone osoby z wieloma sukcesami na swoim koncie. 

1 Bartosz Nafalski – CEO – Posiada ponad 40 spółek. Zatrudnia ponad 1000 osób. Właściciel firmy Expedite zajmującej się optymalizacją podatkową wielu bardzo dużych firm.

2 Łukasz Bożek – CFO – Dyrektor Finansowy projektu. Właściciel Feat.Software, wieloletni trader forexowy

Jak działa Firma i jak możesz na tym zyskać ?

Omega Best mamy możliwość zarabiania bez polecania. Firma oferuje Active Box – jest to połączenie usług reklamowych, udziału w badaniach marketingowych oraz wydobyciu kryptowalut. Po zakupie Active Box firma dzieli się z Tobą zyskami. Możesz zyskać ~ 130% w 6 miesięcy lub ~ 170% w 12 miesięcy (reinwestując dużo, dużo więcej) 

Jak to działa ?

Na przykładzie Active Box na 6 miesięcy (jest bardziej opłacalny, gdyż zarabia większy procent dzienny!)

Kupujesz Active Box za dowolną kwotę (minimum 50€), po czym pakiet zarabia dla Ciebie przez 6 miesięcy – 0,71% dziennie.

Jak to wygląda na przykładzie: 

Start – 1000€ 

Naliczenia dzienne – ok 0,71%  = ok 7,1€

Po 8 dniach na Twoim koncie jest 56,8€ – więc kupujesz kolejnego Active Boxa za tą kwotę – więc pracuje dla Ciebie już 1056,8€ dając Ci nie 7,1€ a 7,5€ dziennie 

tak właśnie rozwijasz swoje konto zwiększając zarobki / naliczenia 

W ok 60 dniu pracuje dla Ciebie już nie 1000€, a ponad 1400€ dając większe naliczenia dzienne!!!

Szacunkowe wyliczenia jak rozwija się konto przy starcie w biznesie konkretnym wkładem

Start z Active Box za 500€ (po roku ponad 2 234€ pracujące dając ponad 16€ dziennych naliczeń)

Start z Active Box za 1000€ (po roku ponad 4 507€ pracujące dając ponad 32€ dziennych naliczeń)

Start z Active Box za 10 000€ (po roku ponad 45 094€ pracujące dając ponad 325€ dziennych naliczeń)

Gdy dojdziesz do zadowalających zarobków dziennych – możesz np. 20% z nich wypłacać, a resztę reinwestować dalej aby utrzymywać lub rozwijać konto!

Aby otrzymywać pełne naliczenia dzienne – musisz wykonywać dzienne aktywności – które zajmują dosłownie kilka minut. Mam dokładny poradnik jak to zrobić – więc nie będzie to dla Ciebie żadnym problemem.

Co muszę zrobić, aby zacząć ?

Aby móc się zarejestrować skorzystaj z bezpiecznego połączenia VPN – Jak je skonfigurować znajdziesz >>TUTAJ<< 

Musisz zarejestrować darmowe konto w systemie

a następnie zakupić swojego pierwszego Active Box za minimum 50€.

Dokładną instrukcję krok po kroku jak to zrobić najdziesz TUTAJ

Dlaczego współpraca ze mną ?

Nazywam się Mateusz Pasik. Marketingiem internetowym interesuje się od ok 2007 roku. Zaczynałem swoją przygodę od marketingu sieciowego – jednej ze znanych firm mlm w Polsce. Po próbach działania offline, przeniosłem się do Internetu, gdzie stworzyłem internetowy kurs w którym uczestniczyło ponad 2000 osób. Przez te lata interesowałem się i testowałem wszelkie sposoby zarabiania online, od buxów, zarabianiu na mikro niszach, programów partnerskich przez revenue share, kryptowaluty.

Obecnie zajmuję się jedynie marketingiem internetowym. Uczę i pokazuję jak działać w marketingu online oraz zarabiać bez konieczności polecania, posiadania własnej strony internetowej – całkowicie na automacie. Działając ze mną masz pewność, że otrzymujesz informacje z pierwszej ręki od osób, które są w stałym kontakcie z właścicielami Firmy, otrzymujesz liczne Bonusy na start, narzędzia marketingowe, praktyczne informacje jak rozwijać swoje konto oraz jak je promować w internecie – aby Twój biznes rósł jeszcze szybciej.

Obecnie w programach zarobkowych w internecie działa ze mną ponad 1500 osób zarabiając codziennie pieniądze bez żadnego problemu.

Zespół w którym działamy w biznesie Omega to już ponad 950 osób i każdego dnia rejestrują się nowe osoby. Jeśli chcesz działać w najszybciej rozwijającym się zespole w tym projekcie w Polsce – to dobrze trafiłeś!

UWAGA! 

Ten biznes to istna petarda. Jest to chyba najłatwiejszy biznes, w którym działałem do tej pory! Interfejs jest bardzo przyjemny, wszystko łatwe w obsłudze i klarowne. Nawet osoba początkująca w działaniach w internecie na pewno sobie poradzi.

Od czego zacząć ?

Aby móc się zarejestrować skorzystaj z bezpiecznego połączenia VPN – Jak je skonfigurować znajdziesz >>TUTAJ<< 

Pierwszym krokiem jest DARMOWA rejestracja w systemie

Następnie zakup swojego pierwszego Active Box

Po rejestracji kliknij poniżej i zobacz jak zacząć

Dokładną instrukcję krok po kroku jak to zrobić najdziesz

Kliknij i zobacz jak zacząć —>  TUTAJ

Po zakupie swojego pierwszego Active Box – odezwij się do mnie – a dodam Cię do naszej grupy na Facebooku – gdzie omawiamy strategie działania, odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości odnośnie projektu.

W razie pytań – pisz śmiało na kontakt@futurebiznes.pl 

Zobacz również 2 prezentacje Omega – w których znajdziesz więcej informacji o firmie, jej planach i przyszłości

Prezentacja PDF 1 – ZOBACZ

Prezentacja PDF 2 – ZOBACZ 


Zanim zaczniesz – zapoznaj się ze stroną – ZASADY 

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu, a w szczególności internetowego, pamiętaj o dokonaniu oceny swoich możliwości finansowych, wszystko przeczytaj i przeanalizuj. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i od nas tej gwarancji również nie otrzymasz.

Strona ta jest wyrazem naszych osobistych poglądów. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje podjęte przez czytelników na podstawie informacji zawartych na stronie. Każdy biznes wiąże się z ryzykiem, a osoba decydująca się na przystąpienie do któregoś z opisywanych programów decyzje podejmuje sama i na własną odpowiedzialność.