Omega Best

Omega Best start z Active Box za 100BB vs 1000BB

Omega Best start z Active Box za 100BB vs 1000BB

W tym wpisie chciałbym porównać Ci działanie w biznesie Omega Best przy starcie za 100 BB (100€) oraz za 1000BB (1000€). Część osób decyduje się na wejście do biznesu za minimalną kwotę – tj. 100€ jest to plus / minus 450 zł. Jasne, rozumiem że ktoś chce sobie sprawdzić działanie systemu, zobaczyć w praktyce jak to wszystko działa, jak system nalicza – jak to wszystko funkcjonuje i wygląda od środka. Zgadzam się, że warto „zamoczyć stopy” i sprawdzić wszystko na sobie, ale nie oszukujmy się – za 450 zł nie zrobisz biznesu, który przyniesie Ci sensowne zarobki miesięczne! Nie mówimy o osobach, które działają w marketingu – tylko osobach, które bazują na własnym kapitale. Nie zrozum mnie źle – Super że zaczynasz, zainteresowałeś się biznesem – ale zobacz poniższe porównanie i zastanów się czy rzeczywiście wykorzystujesz dźwignię w postaci czasu, kapitału i pracy. 

Porównanie 100BB vs 1000BB

Zobaczmy jak to może wyglądać przy wejściu za 100BB:

Twoje naliczenia dzienne są na tyle małe, że po pół roku pracuje dla Ciebie dopiero 156€… 

Kolejnego Active Box kupujesz dopiero w 72 dniu działania, czyli po ponad 2 miesiącach działania.

Irytujesz się, że biznes nie działa i minie wieczność zanim zarobisz tutaj sensowne środki

Dla porównania zobaczmy jak to może wyglądać przy starcie 1000BB (1000€):

Już po kilku dniach zakupujesz swojego kolejnego Active Box i zwiększasz swoje naliczenia dzienne. Biznes powoli nabiera tempa już w pierwszym miesiącu.

Widzisz efekt swojego działania – jest on widoczny już po kilku dniach. Twoje konto się rozwija a po pół roku pracuje już dla Ciebie 2453€ dając dzienne naliczenia ponad 17€ 

Zobacz, że wykonujesz identyczną pracę – wykonujesz dzienne aktywności każdego dnia – takie same, nie zależnie od Twojego wkładu.

W tego typu biznesach dźwignią, która daje przyspieszenie Twojego biznesu są:

 • Czas 
 • Kapitał
 • Praca 

Moim zdaniem musisz wykorzystywać co najmniej 2 z nich – aby osiągnąć zadowalający efekt. Np. Czas i kapitał – tak jak powyżej przy 1000€. Możesz wejść z małym wkładem ale musisz poświęcić pracę na marketing.

Podsumowanie

Zaczynając tradycyjny biznes jaki on by nie był – nasz przykładowy warzywniak 🙂 czy budkę z kebabem – nie zrobisz go za 450 zł. Musisz podejść do biznesu online poważnie – jak do Twojego biznesu – do Twojej Firmy. Gdy traktujesz go jak zabawę – zarobki również są śmieszne.

Środki na start możesz czerpać z wielu źródeł – oszczędności, dodatkowa praca, praca etatowe, podwyżka, programy partnerskie.

Głównym źródłem naszych środków na start biznesu są oszczędności. U mnie również było to źródło finansowania mojego działania – gdy zaczynałem działać online. Nie ważne czy zarabiasz 3 czy 10 tys. miesięcznie – odkładaj co miesiąc środki – po jakimś czasie zgromadzisz kapitał, który możesz zainwestować lub poświęcić na start działań. Część osób w tym miejscu powie – nie mam czego odłożyć – te same osoby piją kawę na mieście i chodzą na imprezy gdzie płacą 10 – 15 zł za buteleczkę wody czy coli w klubie… Zmniejsz standard swojego życia – jeśli nie stać Cię na oszczędzanie. Znasz pewnie mema z Iphonem 🙂 „Nie mam na biznes 1000 zł, ale mam najnowszego Iphona za 3000 zł” 🙂

Przemyśl to! 

Jeśli jeszcze nie masz konta w biznesie – zapraszam do naszego zespołu – Kliknij poniżej i załóż darmowe konto w Omega!

 • Dominik Prasełek

  Bardzo fajnie opisane, ja się początkowo wachałem, szkoda mi było na zainwestowanie a teraz nie żałuje. To był dobry wybór zwłaszcza ze poszedłem w opcję 1000€ własnie

  • Mateusz

   Dokładnie Dominiku! Konto szybciej się rozwija – widzisz efekty, rozwijasz konto z tygodnia na tydzień 🙂 Powodzenia!