KryptowalutyOmega Best

Omega Best – Zakup i aktywacja Active Box

Jak zakupić i aktywować Active Box po zmianach z 11.08.2019 ?

Znane Tobie AB to teraz pakiety o stałej wartości: 10 BB, 25 BB, 50 BB i 100 BB.
Będą osiągać zyski w następujący sposób:
– Active Box 10 – maksymalny zysk 22%
– Active Box 25 – maksymalny zysk 24%
– Active Box 50 – maksymalny zysk 27%
– Active Box 100 – maksymalny zysk 30%
Jak widać, wdrożyliśmy nowe, niższe Active Boxy 10 BB i 25 BB. Zrobiliśmy to, aby wzmocnić naszą społeczność i dać większej liczbie osób szansę na osiągnięcie zysków dzięki Omega! A przede wszystkim otwarcie na biedniejsze kraje i możliwość zakupu AB już od 10 BB.

Po zmianach z 11.08 w planie marketingowym Omega dodane mamy Active Box za 10 BB oraz 25 BB – co pozwoli dołączyć do Omega osobom z mniejszym kapitałem na start.

Możliwość reinwestycji w każdy dzień tygodnia!

Do tej pory mogliśmy reinwestować środki z AB tylko raz w tygodniu, w poniedziałek. Teraz możemy to zrobić również raz w tygodniu, jednak w każdy inny dzień tygodnia.

Teraz możesz przyjąć dzień reinwestycji np na piątek, sobotę czy niedziele i wzmocnić naliczenia swojego zespołu w te słabsze dni 🙂 Dla przykładu: reinwestujesz w piątek, to kolejną reinwestycje tez możesz zrobić w piątek itd.

Więc samemu ustalamy w który dzień tygodnia reinwestujemy!

Jak zakupić AB ? Jak to zrobić i jakie zmiany nastąpiły ?

  • Zakup AB. Tak jak dotychczas – klikamy Repurchase
Tak jak do tej pory – klikamy Repurchase

Po kliknięciu Repurchase – pojawia nam się okienko zakupu AB – mamy do wyboru – AB za 10BB, 25BB, 50BB, 100BB.

System z automatu wybiera nam najkorzystniejsze procentowo dla nas Active Box. Możemy zmienić ich ilość suwakiem lub wpisać w miejscu na dole ilość naszych środków.

Aby osiągać jak największe zyski – kupuj zawsze AB od największego na jaki Cię stać!

Przykład: Masz na koncie 180BB do reinwestycji. Wybierasz 1 AB za 100BB + 1 za 50BB i 1 za 25BB. W sumie daje to 175BB dając Ci 3 nowe Active Box (UWAGA: które musisz teraz aktywować aby zaczęły zarabiać – każdy z osobna) Na koncie zostaje Ci 5BB.

Wybierasz ile i jakich Active Box chcesz zakupić
Po wyborze Active Box do zakupu klikasz Accept and Buy

Po zakupie nasze Active Box trafiają do zakładki Active Boxklikamy w nią aby przejść do naszych Active Box.

Klikamy Active Box aby przejść do naszych zakupionych AB

Po lewej stronie w liście naszych Active Box – pojawią nam się nasze zakupione Active Box (te które nie są uruchomione nie mają po prawej stronie zielonego ptaszka). Klikamy na przycisk Activate aby je aktywować.

Przy każdym zakupionym Active Box klikasz – Activate, a następnie potwierdzasz – aby je aktywować i aby zaczęły dla Ciebie pracować

Pamiętaj, aby kliknąć (aktywować) wszystkie swoje zakupione Active Box! Jeśli tak jak w przykładzie powyżej – zakupiłeś 3 AB – musisz aktywować każdy z osobna – dopiero po aktywacji Twoje Active Box zaczynają pracować i zarabiać!

Potwierdzamy aktywację naszego Active Box klikając YES

Następnie klikasz YES aby potwierdzić aktywację swojego Active Box.

Tak wygląda cały proces zakupu i aktywacji naszych Active Box. Nie jest to nic trudnego – wystarczy przestawić i przyzwyczaić się do nowej funkcjonalności – po zakupie naszych Active Box nie zaczynają od razu pracować (tak jak to było do tej pory), musimy je jeszcze aktywować 🙂

W razie jakichkolwiek pytań i problemów – zapraszam do kontaktu – kontakt@futurebiznes.pl